Descriere
Servicii de amenajare si evacuarea deseurilor, servicii de inverzire a orasului Briceni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria orasului Briceni
Codul fiscal/IDNO
1007601004973
Adresa
MD-4701,
MOLDOVA,
or.Briceni (r-l Briceni),
Briceni,
Or. Briceni, str. Independentei, 28
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalii Gorodinschii
Telefonul de contact
024723341
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 15:33:26
Ultima modificare
29.12.2022 15:37:59
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,965,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -