Descriere
Procurarea produselor alimentare pentru IP Gimnaziul-Gradinita,,Igor Cretu " com.Gavanoasa
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Gimnaziul-gradinita "Igor Cretu"
Codul fiscal/IDNO
1012620011077
Adresa
MD-5317,
MOLDOVA,
s.Găvănoasa,
Cahul,
s.Gavanoasa
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 15:08:06
Ultima modificare
09.01.2023 17:16:50
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
233,402.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -