Descriere
Produse alimentare conform necesităților gradinitei "Albinuta" din com. Calugar pentru sim I 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CALUGAR
Codul fiscal/IDNO
1007601002197
Adresa
5914,
MOLDOVA,
s.Călugăr,
Făleşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 14:46:19
Ultima modificare
29.12.2022 14:46:19
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
200,332.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -