Descriere
Produselor petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IM Directia Reparatii si Constructii Drumuri Balti
Codul fiscal/IDNO
1011602002506
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal 126
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 12:55:25
Ultima modificare
02.02.2023 11:22:22
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
6,098,980.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -