Descriere
“Achiziționarea computerelor tomograf (128, 256 slice), conform necesităților IMSP, pentru anul 2023”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Oficiul de Gestionare a Programelor de Asistență Externă
Codul fiscal/IDNO
1008601000433
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolitul Banulescu Bodoni 57/1, of. 304
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Postolachi Irina
Telefonul de contact
+37322238247
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 12:42:39
Ultima modificare
17.01.2023 14:39:21
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
50,000,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -