Descriere
Investigații medicale de laborator bacteriologice pentru a. 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. CENTRUL MEDICILOR DE FAMILIE MUNICIPAL BALTI
Codul fiscal/IDNO
1003602150710
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal 101"V"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 12:40:20
Ultima modificare
29.12.2022 16:11:15
MTender ID
Cod CPV
85110000-3
-
Servicii spitaliceşti şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
316,392.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -