Descriere
Servicii de cantină și servicii de cattering
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic „ Petru Rareș ”
Codul fiscal/IDNO
1013620000777
Adresa
3005,
МОЛДОВА,
мун.Сорока (р-н Сорока),
Сорока,
Testimițeanu 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Mitrofan Dionisii
Telefonul de contact
(0230)2-25-89
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 11:52:16
Ultima modificare
29.12.2022 14:13:12
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Столовые и общественное питание
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
858,078.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -