Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M „Piața Centrala”
Codul fiscal/IDNO
1003600056726
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Mitropolit Varlaam 63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 09:58:47
Ultima modificare
29.12.2022 10:07:08
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
224,067.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -