Descriere
Produse alimentare pentru I jumatate a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI CALUGAR
Codul fiscal/IDNO
1007601002197
Adresa
5914,
MOLDOVA,
s.Călugăr,
Făleşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.12.2022 09:28:55
Ultima modificare
29.12.2022 09:28:55
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
200,332.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -