Descriere
Produse alimentare necesare pentru asigurarea alimentatiei în instituțiile de educație timpurie din or.Dondușeni, pentru perioada ianuarie – iunie 2023(REPETAT)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA OR.DONDUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006793
Adresa
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str.Independenței 49
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Padnevici Alina
Telefonul de contact
+37379549332
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 17:11:44
Ultima modificare
28.12.2022 17:11:44
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
91,955.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -