Descriere
Flori și compoziții florale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000473
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tiutiunnicov Rodica
Telefonul de contact
068928555
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 16:43:51
Ultima modificare
06.01.2023 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
03100000-2
-
Produse agricole şi horticole
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
20,833.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2023 -
01 decembrie 2023 -