Descriere
Servicii de reparare și întreținerea autobuzelor școlare și a unităților de transport a DÎTS Călărași
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DITS Calarasi
Codul fiscal/IDNO
1014601000034
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
str.Biruintei 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 16:24:11
Ultima modificare
28.12.2022 16:44:23
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
685,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -