Descriere
Servicii de Transport pentru I jum. a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
LICEUL TEORETIC ALEXANDR PUSKIN DIN OR. ANENII NOI
Codul fiscal/IDNO
1012620008972
Adresa
MD-6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
str. Chisinaului 26
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 15:54:59
Ultima modificare
28.12.2022 16:17:09
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
418,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -