Descriere
Servicii de tipărire a formularelor tipizate de documente primare cu regim special
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Editura de Imprimate Statistica
Codul fiscal/IDNO
1002600033003
Adresa
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. București 34
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 14:55:36
Ultima modificare
28.12.2022 15:12:28
MTender ID
Cod CPV
79820000-8
-
Servicii conexe tipăririi
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
796,540.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -