Descriere
Produse alimentare pentru Grădinița de copii "Garofița", trimestrul I anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria comunei Cocieri
Codul fiscal/IDNO
1007601007790
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str.Renașterii nr.68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 14:50:26
Ultima modificare
28.12.2022 15:22:46
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -