Descriere
Merluciu congelat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Codul fiscal/IDNO
1003600152558
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
oxana.palancica Palancica
Telefonul de contact
079623739
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 12:05:42
Ultima modificare
28.12.2022 12:10:26
MTender ID
Cod CPV
15220000-6
-
Peşte, file de peşte şi alte tipuri de carne de peşte congelate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
116,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -