Descriere
Servicii de colectare,transportare și neutralizare a deșeurilor medicale infecțioase periculoase pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM „Sfântul Arhanghel Mihail”
Codul fiscal/IDNO
1003600152558
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Arhanghel Mihail 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
oxana.palancica Palancica
Telefonul de contact
079623739
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 11:26:14
Ultima modificare
28.12.2022 11:56:45
MTender ID
Cod CPV
90520000-8
-
Servicii privind deşeurile radioactive, toxice, medicale şi periculoase
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
199,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -