Descriere
Servicii de paza pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau si a institutiilor din subordine pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Codul fiscal/IDNO
1007601010585
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.12.2022 10:56:26
Ultima modificare
28.12.2022 17:13:51
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
680,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -