Descriere
Продукты питания на первое полугодие 2023 года
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic A.A.Doljnenko
Codul fiscal/IDNO
1011601000480
Adresa
5300,
MOLDOVA,
or.Vulcăneşti (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
lenin.77
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 19:45:55
Ultima modificare
27.12.2022 19:45:55
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
834,019.79
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -