Descriere
Produse alimentare necesare pentru instituțiile de educație timpurie din mun.Chișinău, pentru perioada anului FEBRUARIE –IUNIE 2023_REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Generală Educație Tineret și Sport
Codul fiscal/IDNO
1007601010600
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 99
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 17:59:23
Ultima modificare
04.01.2023 14:38:59
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,506,303.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -