Descriere
Servicii de spălătorie și de curățenie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Dispensarul Republican de Narcologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150509
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Ion Pruncul 8
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lazarenco Olga
Telefonul de contact
+373 22 29 40 79
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 17:46:19
Ultima modificare
27.12.2022 17:55:57
MTender ID
Cod CPV
98310000-9
-
Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
341,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -