Descriere
servicii de transport
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Generala Invatamant Cantemir
Codul fiscal/IDNO
1013601000048
Adresa
MD-7301,
MOLDOVA,
or.Cantemir,
Cantemir,
Strada Trandafirilor 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 13:27:15
Ultima modificare
28.12.2022 09:26:05
MTender ID
Cod CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
147,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -