Descriere
Procurarea produselor alimentare pentru I semestrul a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar al copiilor în situație de risc Drum spre casa
Codul fiscal/IDNO
1015601000031
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
Șevcenco 23 B
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Șevciuc
Telefonul de contact
+37369309099
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 12:49:19
Ultima modificare
27.12.2022 12:49:19
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
272,724.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -