Descriere
Achiziția serviciilor de audit financiar Pentru situația financiara a anului 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Regia Apa Canal-Orhei
Codul fiscal/IDNO
1002606000595
Adresa
MD-3506,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.31 August 1989 ,nr/67
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 11:57:46
Ultima modificare
27.12.2022 12:06:22
MTender ID
Cod CPV
79210000-9
-
Servicii de contabilitate şi de audit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
60,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -