Descriere
Produse alimentare (crupe, paste făinoase, foi de dafin, pastă de roșii) pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Administrația Națională a Penitenciarelor
Codul fiscal/IDNO
1006601001012
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.12.2022 11:53:36
Ultima modificare
27.12.2022 15:47:19
MTender ID
Cod CPV
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,888,100.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -