Descriere
Utilaje agricole
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Balabanesti
Codul fiscal/IDNO
1007601009071
Adresa
MD 4811,
MOLDOVA,
s.Bălăbăneşti,
Criuleni,
Balabanesti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.12.2022 16:54:18
Ultima modificare
26.12.2022 17:09:03
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
756,800.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -