Descriere
Servicii de asigurare a funcționalității Centrului regional de asistență integrată a copiilor victime/martori ai infracțiunilor, mun. Bălți (pentru perioada ianuarie – iunie a anului 2023)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Codul fiscal/IDNO
1021601000115
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cucereanu Diana
Telefonul de contact
+373 22 268 809
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
26.12.2022 16:39:14
Ultima modificare
26.12.2022 16:42:41
MTender ID
Cod CPV
75200000-8
-
Prestări de servicii pentru comunitate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,141,665.10
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -