Descriere
Materiale radiologice pentru 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Cardiologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150613
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.12.2022 16:15:44
Ultima modificare
26.12.2022 16:44:31
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
47,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -