Descriere
Utilaj tehnic agricol
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎS ”Tighina”
Codul fiscal/IDNO
1002608000795
Adresa
3200,
MOLDOVA,
mun.Bender,
mun.Bender,
str. Chișinăului, 228
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 20:29:41
Ultima modificare
23.12.2022 20:47:04
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
173,539.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -