Descriere
Diverse produse alimentare pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Dispensarul Republican de Narcologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150509
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Ion Pruncul 8
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lazarenco Olga
Telefonul de contact
+373 22 29 40 79
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 18:05:06
Ultima modificare
23.12.2022 18:14:50
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
227,857.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -