Descriere
Servicii de traducere și interpretariat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Procuratura Generala
Codul fiscal/IDNO
1006601003865
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare şi Sfânt,73
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ghenadie Vacarciuc
Telefonul de contact
+37369999170
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 17:35:41
Ultima modificare
27.12.2022 10:58:50
MTender ID
Cod CPV
79500000-9
-
Servicii de asistenţă în birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,550,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -