Descriere
Procurarea tehnicii multifuncionale si a echipamentului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BACCEALIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003828
Adresa
4311,
MOLDOVA,
s.Baccealia,
Căuşeni,
Mihai Eminescu
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 17:18:33
Ultima modificare
16.01.2023 15:29:49
MTender ID
Cod CPV
16710000-5
-
Tractoare agricole cu însoţitor uman
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,291,166.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -