Descriere
Oxigen gazos medical conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Boli Infecțioase ”Toma CIORBĂ” pentru anul 2023. Lista bunurilor:
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCBI Toma Ciorba
Codul fiscal/IDNO
1003600132121
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bul.Ştefan Cel Mare 163
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 17:00:49
Ultima modificare
23.12.2022 17:00:49
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
17,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -