Descriere
Продовольственные продукты для нужд ПУ Гимназии с. Светлый на 1- полугодие 2023 года.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Gimnazia s.Svetlii
Codul fiscal/IDNO
1011601000398
Adresa
3822,
МОЛДОВА,
с.Светлый,
АТО Гагаузия,
str.Lenina 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 14:23:45
Ultima modificare
23.12.2022 14:23:45
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
227,014.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -