Descriere
Combustibil (Benzină, Motorină)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția de Stat pentru Proprietatea Intelectuală (AGEPI)
Codul fiscal/IDNO
1015601000112
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str. Andrei Doga, 24/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 14:15:38
Ultima modificare
23.12.2022 14:22:09
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
60,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -