Descriere
Procurarea combustibilului pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI
Codul fiscal/IDNO
1009601000245
Adresa
MD-4801,
MOLDOVA,
or.Criuleni,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare, 31
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 12:28:03
Ultima modificare
23.12.2022 12:53:41
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
76,166.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -