Descriere
Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și echipamentelor conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Mariana Bolboșenco
Telefonul de contact
022822178
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 09:41:51
Ultima modificare
23.12.2022 10:14:36
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
566,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -