Descriere
Produselor alimentare pentru bolnavi de TBC pentru anul 2023 (repetat III)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Cahul
Codul fiscal/IDNO
1009603003860
Adresa
MD3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Ștefan cel Mare,23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.12.2022 09:19:50
Ultima modificare
23.12.2022 09:24:22
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
450,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -