Descriere
Constructia Pavilionului de comerț agricol
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Puhoi
Codul fiscal/IDNO
1009601000201
Adresa
6824,
MOLDOVA,
s.Puhoi,
Ialoveni,
s.Puhoi
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 14:42:03
Ultima modificare
22.12.2022 14:42:03
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
2,229,460.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -