Descriere
Produsele alimentare pentru lunile ianuarie, februarie, martie anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Codul fiscal/IDNO
1007601011401
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 14:40:20
Ultima modificare
22.12.2022 15:00:42
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
119,125.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -