Descriere
Servicii de paza fizică și tehnică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul National de Management al Frecventelor Radio
Codul fiscal/IDNO
1003600042163
Adresa
MD-2003,
MOLDOVA,
or.Durleşti,
mun.Chişinău,
Strada N. Dimo 22/20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 11:56:11
Ultima modificare
22.12.2022 12:42:45
MTender ID
Cod CPV
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
417,562.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -