Descriere
Закупка продуктов питания
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic №2 Ceadir-Lunga
Codul fiscal/IDNO
1011601000594
Adresa
6114,
МОЛДОВА,
мун.Чадыр-Лунга,
АТО Гагаузия,
Cedir-lunga or, budjactakaia 52
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.12.2022 08:12:13
Ultima modificare
22.12.2022 13:03:50
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
500,665.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -