Descriere
РАЗЛИЧНЫЕ ПРОДУКТЫ ПИТАНИЯ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnazia N.Cebanov
Codul fiscal/IDNO
1011601000240
Adresa
3815,
МОЛДОВА,
с.Конгаз,
АТО Гагаузия,
str.Lenina 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 18:33:53
Ultima modificare
21.12.2022 18:57:21
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
316,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -