Descriere
Servicii de supraveghere tehnică a lucrărilor de restaurare, consolidare și reconstrucție a blocului B a Muzeului Național de Istorie a Moldovei, (edificiul Muzeului Victimelor Deportărilor și Represiunilor Politice) din Chișinău.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
1006600029976
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
31 August 1989 nr.121 bl.A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 18:21:27
Ultima modificare
08.02.2023 11:45:03
MTender ID
Cod CPV
71240000-2
-
Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,403,986.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -