Descriere
Kituri de mentenanța реntru regulatoare de presiune a gazelor naturale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 15:52:27
Ultima modificare
12.01.2023 15:38:37
MTender ID
Cod CPV
39300000-5
-
Различное оборудование
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,577,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -