Descriere
Materiale de izolare a gazoductului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
MOLDOVATRANSGAZ
Codul fiscal/IDNO
1003607010109
Adresa
5233,
МОЛДОВА,
с.Цариград,
Дрокия,
mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 15:42:50
Ultima modificare
27.02.2023 09:56:07
MTender ID
Cod CPV
44110000-4
-
Строительные материалы
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6,540,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -