Descriere
produse alimentarea 2023 a
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul teoretic M.I.Tuzlov Chirsova
Codul fiscal/IDNO
1011601000435
Adresa
3813,
МОЛДОВА,
с.Кирсова,
АТО Гагаузия,
str. Cotovscogo 158
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Razgradskaia Oxana
Telefonul de contact
060001555
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 13:39:38
Ultima modificare
21.12.2022 14:10:47
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
434,162.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -