Descriere
Servicii de reparație și deservire auto pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Comisia Națională a Pieței Financiare
Codul fiscal/IDNO
1007601001293
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Larisa Strună
Telefonul de contact
+373 22 859 534
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 12:50:02
Ultima modificare
27.12.2022 13:00:00
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
37,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -