Descriere
Băuturi nealcoolice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 12:47:09
Ultima modificare
22.12.2022 10:25:50
MTender ID
Cod CPV
15900000-7
-
Băuturi, tutun şi produse conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
567,481.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -