Descriere
Procurarea tehnicii multifunctionale si a echipamentului pentru gestionarea seviciului de salubrizare ,curatire si dezapezirea drumurilor si intretinerea spatiilor verzi in comuna Baccealia raionul Causeni.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI BACCEALIA
Codul fiscal/IDNO
1007601003828
Adresa
4311,
MOLDOVA,
s.Baccealia,
Căuşeni,
Mihai Eminescu
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 12:19:06
Ultima modificare
23.12.2022 16:56:43
MTender ID
Cod CPV
16710000-5
-
Tractoare agricole cu însoţitor uman
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,299,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -